sub_banner

HOME > 커뮤니티 > 온라인문의 및 수강신청

온라인문의 및 수강신청

페이지 정보

작성자 Kieran 작성일24-10-22 07:48 조회3회 댓글0건
성명
ζευγάρι Σάσα Σταμάτη Σάσα Σταμάτη δικηγορος βολος Ευαγγελία Αραβανή στο «Όλα τρέλα»: «Ορκίζομαι! Δεν είμαι δασκάλα χορού»
생년월일
주소
E-Mail 주소
kieranwhitelegge@hotmail.com
직장(학교)명
연락처

본문

δικηγορος αστικο δικαιο δικηγοροι βολος βολος Το δικηγοροσ οικογενειακο δικαιο βολος μοντέλο έδωσε τη δική του τραπεζικο δικαιο δικηγοροι βολος δικηγοροσ ειδικοσ σε ιατρικο δικηγοροσ για δικηγοροσ συνταξεισ βολος τροχαια ερωτηση σε δικηγορο βολος ατυχηματα βολος δικαιο βολος δικηγοροι βολος απάντηση σε όσα λέγονται για τη σχέση της με τον χορό
..."
3325914501CAEA288E927146DD062068.jpg
Ευαγγελία Αραβανή στο «Όλα τρέλα»: «Ορκίζομαι! Δεν είμαι δασκάλα χορού» δικηγορος βολος

Το μοντέλο έδωσε τη δική του απάντηση σε όσα λέγονται για τη σχέση της με τον χορό

Απέναντι από τον Θέμο Αναστασιάση, τον Βαγγέλη Περρή και τη Δούκισσα Νομικού κάθισε το βράδυ της Δευτέρας η Ευαγγελία Αραβανή καλεσμένη στο «Όλα τρέλα».

 

Το μοντέλο απάντησε σε όλους όσοι ισχυρίστηκαν πως είναι επαγγελματίας χορεύτρια, ενώ δεν παρέλειψε να αναφερθεί και στη σχέση της με τον Ηλία Βρεττό!

 

«Θες να σηκωθούμε να κάνουμε μερικά μαθήματα; Έχω ακούσει ότι μπορώ εγώ να κάνω μαθήματα σε άλλους, οπότε θα γίνουμε το τέλειο ζευγάρι», είπε η πρώην Σταρ Ελλάς και παρουσιάστρια κάνοντας χιούμορ με τον Θέμο Αναστασιάδη.

 

Στη συνέχεια, μάλιστα, συμπλήρωσε: «Θα ήθελα να απαντήσω, λοιπόν, ότι ορκίζομαι πως δεν είμαι επαγγελματίας χορεύτρια. Δεν έχω αρνηθεί ποτέ ότι έχω κάνει χορό. Έχω κάνει αρκετά χρόνια μπαλέτο, αλλά έχω ασχοληθεί και με τους λάτιν. Μπαλέτο ξεκίνησα μικρό κοριτσάκι μέχρι τα 18. Σε καμία περίπτωση, όμως, σε επαγγελματικό επίπεδο».

 

Όσο για τη σχέση της με τον Ηλία Βρεττό και τη σκληρή κριτική που είχε δεχτεί για αυτή από τη Σάσα Σταμάτη; «Αυτό το έχω ξαναπεί πάρα πολλές φορές. Δύο άνθρωποι δεν μπορούν να ξέρουν ούτε οι ίδιοι πώς θα εξελιχθεί μια σχέση, πόσο μάλλον ένας τρίτος που δεν είναι μες στο σπίτι σου να δει πώς περνάς με τον άνθρωπό σου. Να κάτσω εγώ να απολογηθώ για όσα είπε κάποιος;», είπε η Ευαγγελία Αραβανή και συνέχισε: «Επίτηδες το κάναμε για να βγει ψεύτρα η Σάσα. Θέλαμε να πάμε  κόντρα σε αυτό που είπε και παρόλο που δεν είμαστε καλά, εκεί επιμέναμε δικηγοροσ για τροχαια ατυχηματα βολος να μην βγει αληθινή όταν έλεγε πως είναι μια σχέση λίγων μηνών που θα τελειώσει».
δικηγορος βολος Oλα όσα γνAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone

Στις 8 το βράδυ η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κίνας

Σε λίγες ώρες στις 8 το βράδυ για την Ελλάδα- η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κ

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.