sub_banner

HOME > 커뮤니티 > 온라인문의 및 수강신청

온라인문의 및 수강신청

페이지 정보

작성자 Rosaria 작성일24-10-10 18:11 조회2회 댓글0건
성명
Βραζιλία Βραζιλία παιδιά ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Μαρία Μιχαλάκα: Η κουκλάρα κολυμβήτρια που έχει ξεσηκώσει τη Θεσσαλονίκη
생년월일
주소
E-Mail 주소
rosariaswope@free.fr
직장(학교)명
연락처

본문

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Η γοργόνα που έφυγε από τον Άρη, λογοι καταγγελιασ μισθωσησ κατοικιασ unterschied πήγε στον ΠΑΟΚ και δίχασε την συμπρωτεύουσα - Θαυμάστε τη Μαρία σε πλούσιο φωτορεπορτάζ..."
5A64108E9DDE72B55BDCBB599BBA74D9.jpg
Μαρία Μιχαλάκα: Η κουκλάρα κολυμβήτρια που έχει ξεσηκώσει τη Θεσσαλονίκη ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Η γοργόνα που έφυγε από τον Άρη, πήγε στον ΠΑΟΚ και δίχασε την συμπρωτεύουσα - Θαυμάστε τη Μαρία σε πλούσιο φωτορεπορτάζ

Η Μαρία Μιχαλάκα παρουσιάστηκε και μίλησε για τη μεταγραφή της στον ΠΑΟΚ από τον Άρη, αλλά και για το «όχι» στην πρόταση του Ολυμπιακού.



Χθες το μεσημέρι έλαβε χώρα στα γραφεία του Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ. η παρουσίαση της Μαρίας Μιχαλάκα, της νέας κολυμβήτριας του Δικεφάλου, η οποία αποτελεί την κορυφαία μεταγραφή του κολυμβητικού τμήματος τα τελευταία χρόνια.



Αναλυτικά τα όσα δήλωσε η αθλήτρια



Στον Άρη ήσουν από τα με γάλα ονόματα. Ποιος ήταν ο λόγος που αποφάσισες να μεταγραφείς στον Π.Α.Ο.Κ.;



"Αρχικά θα ήθελα να πω ότι είμαι πολύ χαρούμενη που βρίσκομαι εδώ, αιτηση για μεταταξη Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι μεγάλος σύλλογος, διαγωνισμοσ βοηθων δικαστων με πολλούς αξιόλογους αθλητές και άρτια οργάνωση. Μεγάλο ρόλο στην απόφασή μου να συνεχίσω την καριέρα μου στον Π.Α.Ο.Κ. έπαιξε η προσέγγιση των ανθρώπων της ομάδας, δικηγοροι ακινητων καθώς μέσα από τη συζήτηση που είχαμε κατάλαβα ότι μοιραζόμαστε τους ίδ

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.