sub_banner

HOME > 커뮤니티 > 온라인문의 및 수강신청

온라인문의 및 수강신청

페이지 정보

작성자 Alison 작성일24-10-10 09:48 조회3회 댓글0건
성명
Αιγαίο Ναυτικό ΝΑΤΟ ψυχολογος Τουρκική φρεγάτα παραβίασε τα ελληνικά χωρικά ύδατα
생년월일
주소
E-Mail 주소
alison_wylly@neuf.fr
직장(학교)명
연락처

본문

ψυχολογοσ σεξολογοσ - https://eimai-institute.gr/ATHENS-000001-karen-chornei.html; ψυχολογος Στα ελληνικά χωρικά ύδατα, μεταξύ Εύβοιας και Σκύρου, εισήλθε σήμερα η τουρκική φρεγάτα «Tgs oruc reis», προερχόμενη......
FBA2AC5677646B081BE6119A3FBDA11F.jpg
Τουρκική φρεγάτα παραβίασε τα ελληνικά χωρικά ύδατα ψυχολογος Υπό στενή παρακολούθηση από το Πολεμικό Ναυτικό




Στα ελληνικά χωρικά ύδατα, μεταξύ Εύβοιας και Σκύρου, εισήλθε σήμερα η τουρκική φρεγάτα «Tgs oruc reis», προερχόμενη από τα στενά του Ελλησπόντου.



Η φρεγάτα κινούμενη νοτιοανατολικά βγήκε από τα ελληνικά χωρικά ύδατα νοτίως της Σκύρου και συνέχισε την πορεία της προς το νοτιοανατολικό Αιγαίο.



Πλοία και μέσα του Πολεμικού Ναυτικού παρακολούθησαν και παρακολουθούν το εν λόγω πολεμικό πλοίο καθ’ όλη την διάρκεια του πλου του.












ψυχολογος ψυχολογος δήμαρχος Τήλου: Καταγγέλλει «πόλεμο» από επιχειρηματικά συμφέροντα να αποσυρθεί το «Sea Star»

Παρά τις πιέσεις, τα δρομολόγια του ταχύπλοου θα συνεχιστούν κανονικά, λέει η Μαρία Καμμά

«Πόλεμο» από επιχειρηματικά συμφέροντα, προκειμένου να αποσυρθεί το ταχύπλοο «Sea Star», ψυχολογοσ ψυχοθεραπευτησ που ανήκει στο δήμο Τήλου και πραγματοποιεί δρομολόγια από και προς τη Ρόδο, καταγγέλλει πως δέχεται το τελευταίο διάστημα η δήμαρχος του νησιού, Μαρία Καμμά.



Μιλώντας στο Αθηναϊκό Πρακτορείο Ειδήσεων, η κ. Καμμά επισημαίνει πάντως πως παρά τις πιέσεις, το πλοίο θα συνεχίσει κανονικά τα δρομολόγιά του, ενώ σημειώνει ότι θα ζητήσει συνάντηση με τον υπουργό Ναυτιλίας Μιλτιάδη Βαρβιτσιώτη προκειμένου να τον ενημερώσει για την κατάσταση.



Επίσης, θα επιχειρήσει να διεκδικήσει εκ μέρους του δήμου την είσπραξη του 50% των εισιτηρίων από τον χειμώνα, που το πλοίο επιδοτείται με τρία δρομολόγια την εβδομάδα.



Όπως ανέφερε η δήμαρχος, η απόφαση του Μονομελούς Πρωτοδικείου Ρόδου για πλειστηριασμό του Sea Star μετά από προσφυγή τεχνικής εταιρείας για οφειλόμενα ποσά, ψυχολογοι μεσω ιντερνετ αναβλήθηκε για το 2016, καθώς ο δήμος έχει προσφύγει δικαστικά εναντίον της συγκεκριμένης τεχνικής εταιρείας για πλημμελή επισκευή, η οποία - όπως τόνισε - ακινητοποίησε το πλοίο, πέρυσι το καλοκαίρι, για ενάμιση μήνα, μέσα στην υψηλή περίοδο Ιουλίου - Αυγούστου.



Η δήμαρχος Τήλου ζητά ισονομία και ισο Πολιτεία και καταγγέλλει πως «υπάρχουν εκπρόσωποι φορέων, επιχειρήσεων και πολιτικοί που δεν στηρίζουν ένα πλοίο το οποίο αποδεδειγμένα έδωσε φτερά ανάπτυξης στο νησί».
ψυχολογος Κοινή κάθοδο ΝΔ- ΠΑΣΟΚ προτείνει ο Πάγκαλος


Πρόταση να κατέβουν μαζί ΝΔ και ΠΑΣΟΚ στις ευρω εκλογές έκανε ο Θεόδωρος Πάγκαλος, μιλώντας στον ραδιοσταθμό "Βήμα".



«Από τη στιγμή που δεχόμαστε ένα ενιαίο πλαίσιο, που είναι η αρχή της κοινοβουλευτικής Δημοκρατίας, του ευρωπαϊκού προσανατολισμού και της ύπαρξης της μικτής οικονομίας μέσα στο πλαίσιο της αγοράς, ανήκεις στην ίδια ευρύτερη παράταξη. Και κατά τη γνώμη μου, στις ευρω εθνικές εκλογέςεκλογές για να δώσουν βουλευτές, θα πρέπει αυτές οι δυνάμεις να κατέβουν μαζί. Δεν έχω αντίρρηση αν βάζετε σε αυτήν τη σκέψη ΠΑΣΟΚ και ΝΔ μαζί», είπε χαρακτηριστικά.



«Ό,τι έχω να τους πω, το λέω δημοσίως, σε όλο τον κόσμο», δήλωσε αναφερόμενος στους λόγους που δεν προσήλθε στο συμπόσιο του ΠΑΣΟΚ.



«Στα στελέχη του αποτυχημένου συγκροτήματος που έγινε από 44% κάτω από το 10%, μονοψήφιο, δεν έχω να πω κάτι. Δεν με ενδιαφέρει να το πω, ούτε σε ηγέτες που το έφτασαν εκεί και είναι ο Σημίτης, ψυχολογος Νέα Φιλαδέλφεια ο Γ. Παπανδρέου και ο Βενιζέλος», τόνισε.



«Τον μηχανισμό τους ενδιαφέρει να ελέγξουν και να διατηρήσουν, για να έχουν τα προνόμιά τους και ας με διαγράψουν επιτέλους, για να τελειώσει η αγωνία μου αν θα το κάνουν ή όχι», ψυχολογοσ για παιδια είπε.



Σκληρή επίθεση σε ΟΛΜΕ




Εξάλλου, άσκησε σκληρή κριτική στην ΟΛΜΕ για τις απεργιακές κινητοποιήσεις, λέγοντας:



«Αυτοί που υπερασπίζονται τη δημόσια Παιδεία, Άγχος αποχωρισμού υπερασπίζονται τα φροντιστήριά τους. Και τώρα θέλουν να χρησιμοποιήσουν τα παιδιά στους δρόμους, κατά των πραιτοριανών.



Η επιστολή της ΟΛΜΕ λέει "βγείτε και πολεμήστε την κυβέρνηση, ή εμείς ή αυτοί". Κατά της εκλεγμένης κυβέρνησης της χώρας! Ποιοι; Η Ρόζα, ο Τσίπρας και οι άλλοι. Ο Μπίστης, ψυχολογοσ ζευγαριου ο Φίλης – ξέρω κι εγώ πώς τους λένε αυτούς τους τυχάρπαστους που λένε «ή εμείς ή αυτοί» στον κόσμο και στα παιδιά λένε να βγουν στους δρόμους και να κάνουν εξέγερση», πρόσθεσε.


«Μου θυμίζουν αυτούς τους μαύρους στην Αφρική που κάνουν ιδιωτικούς στρατούς με τα παιδάκια των εννέα ετών», κατέληξε.






ψυχολογος
source: http://www.newsbeast.gr/greece/arthro/607874/tourkiki-fregata-paraviase-ta-ellinika-horika-udata/

ψυχολογος…

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.