sub_banner

HOME > 커뮤니티 > 온라인문의 및 수강신청

온라인문의 및 수강신청

페이지 정보

작성자 Frieda 작성일24-10-08 17:28 조회3회 댓글0건
성명
αναδιάρθρωση αναδιάρθρωση Παιδεία ΤΖΑΚΙΑ ΒΟΛΟΣ «Καλοδεχούμενη η απόφαση για αναδιάρθρωση του πανεπιστημίου»
생년월일
주소
E-Mail 주소
friedatellez@hotmail.com
직장(학교)명
연락처

본문

ΤΖΑΚΙΑ ΒΟΛΟΣ Όπως αναφέρεται από κύκλους του υπουργείου Παιδείας, είναι καλοδεχούμενη η απόφαση της Συγκλήτου που επιβεβαιώνει......
C52BFED9D29985EEB8CA33DDB2607B15.jpg
«Καλοδεχούμενη η απόφαση για αναδιάρθρωση του πανεπιστημίου» ΤΖΑΚΙΑ ΒΟΛΟΣ Κύκλοι του υπουργείου Παιδείας επικροτούν το αποτέλεσμα της συνεδρίασης της Συγκλήτου του ΕΚΠΑ




Όπως αναφέρεται από κύκλους του υπουργείου Παιδείας, «είναι καλοδεχούμενη η απόφαση της Συγκλήτου που επιβεβαιώνει την πρόταση του υπουργού για την αναδιάρθρωση και συμβάλλει στο άνοιγμα του πανεπιστημίου».



Σχολιάζοντας την απόφαση της Συγκλήτου του Εθνικού Καποδιστριακού πανεπιστημίου Αθηνών αναφέρεται χαρακτηριστικά πως «Προχωράμε στην υλοποίηση για τη αναδιάρθρωση του ανθρώπινου δυναμικού των ΑΕΙ, τζακι καλοριφερ edilkamin πηλιο μετά τη διαθεσιμότητα».



«Εφ' όσον αρχίσουν σήμερα τα μαθήματα το εξάμηνο δεν θα χαθεί» καταλήγει το σχόλιο των κύκλων του υπουργείου Παιδείας.



ΤΖΑΚΙΑ ΒΟΛΟΣ ΤΖΑΚΙΑ ΒΟΛΟΣ ΑΠΘ: Αδυναμία εγγραφών πρωτοετών φοιτητών

Λόγω των επαναλαμβανόμενων 48ωρων απεργιών του Διοικητικού Προσωπικού του πανεπιστημίου, οι γραμματείες των Τμημάτων βρίσκονται σε αδυναμίΑριστοτέλειου πανεπιστημίου ΘεσσαλονίκηΘεσσαλονίκης ( ΑΠΘ) ανακοινώθηκε ότι, εξαιτίας των επαναλαμβανόμενων 48ωρων απεργιών του Διοικητικού Προσωπικού του πανεπιστημίου, οι γραμματείες των Τμημάτων βρίσκονται σε αδυναμία διεκπεραίωσης των εγγραφών των πρωτοετών φοιτητών.



Για τον λόγο αυτό, οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να παρακολουθούν τις ανακοινώσεις του ΑΠΘ, προκειμένου να ενημερωθούν σχετικά.
ΤΖΑΚΙΑ ΒΟΛΟΣ Κοινή κάθοδο ΝΔ- ΠΑΣΟΚ προτείνει ο Πάγκαλος


Πρόταση να κατέβουν μαζί ΝΔ και ΠΑΣΟΚ στις ευρω εκλογές έκανε ο Θεόδωρος Πάγκαλος, μιλώντας στον ραδιοσταθμό "Βήμα".



«Από τη στιγμή που δεχόμαστε ένα ενιαίο πλαίσιο, που είναι η αρχή της κοινοβουλευτικής Δημοκρατίας, του ευρωπαϊκού προσανατολισμού και της ύπαρξης της μικτής οικονομίας μέσα στο πλαίσιο της αγοράς, ανήκεις στην ίδια ευρύτερη παράταξη. Και κατά τη γνώμη μου, στις ευρω εθνικές εκλογέςεκλογές για να δώσουν βουλευτές, θα πρέπει αυτές οι δυνάτζακια με βεντιλατερ βολοςις να κατέβουν μαζί. Δεν έχω αντίρρηση αν βάζετε σε αυτήν τη σκέψη ΠΑΣΟΚ και ΝΔ μαζί», είπε χαρακτηριστικά.



«Ό,τι έχω να τους πω, το λέω δημοσίως, σε όλο τον κόσμο», δήλωσε αναφερόμενος στους λόγους που δεν προσήλθε στο συμπόσιο του ΠΑΣΟΚ.



«Στα στελέχη του αποτυχημένου συγκροτήματος που έγινε από 44% κάτω από το 10%, μονοψήφιο, δεν έχω να πω κάτι. Δεν με ενδιαφέρει να το πω, ούτε σε ηγέτες που το έφτασαν εκεί και είναι ο Σημίτης, ο Γ. Παπανδρέου και ο Βενιζέλος», τόνισε.



«Τον μηχανισμό τους ενδιαφέρει να ελέγξουν και να διατηρήσουν, για να έχουν τα προνόμιά τους και ας με διαγράψουν επιτέλους, για να τελειώσει η αγωνία μου αν θα το κάνουν ή όχι», είπε.



Σκληρή επίθεση σε ΟΛΜΕ




Εξάλλου, άσκησε σκληρή κριτική στην ΟΛΜΕ για τις απεργιακές κινητοποιήσεις, λέγοντας:



«Αυτοί που υπερασπίζονται τη δημόσια Παιδεία, υπερασπίζονται τα φροντιστήριά τους. Και τώρα θέλουν να χρησιμοποιήσουν τα παιδιά στους δρόμους, ενεργειακα τζακια τι πρεπει να ξερω βολος κατά των πραιτοριανών.



Η επιστολή της ΟΛΜΕ λέει "βγείτε και πολεμήστε την κυβέρνηση, ή εμείς ή αυτοί". Κατά της εκλεγμένης κυβέρνησης της χώρας! Ποιοι; Η Ρόζα, ο Τσίπρας και οι άλλοι. Ο Μπίστης, ο Φίλης – ξέρω κι εγώ πώς τους λένε αυτούς τους τυχάρπαστους που λένε «ή εμείς ή αυτοί» στον κόσμο και στα παιδιά λένε να βγουν στους δρόμους και να κάνουν εξέγερση», θερμοζελ ενεργειακα τζακια βολος πρόσθεσε.


«Μου θυμίζουν αυτούς τους μαύρους στην Αφρική που κάνουν ιδιωτικούς στρατούς με τα παιδάκια των εννέα ετών», κατέληξε.






ΤΖΑΚΙΑ ΒΟΛΟΣ
source: http://www.newsbeast.gr/greece/ekpaideusi/arthro/612795/kalodehoumeni-i-apofasi-gia-anadiarthrosi-tou-panepistimiou/

ΤΖΑΚΙΑ ΒΟΛΟΣ…

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.